Wyszukiwarka
Sposób dostawy i płatność
 • Odbiór osobisty
 • Kurier - gratis od 1000 zł
 • Przelew bankowy
 • Płatność przy odbiorze
 

Przeczytaj przed zakupem!

Jako rodzice czwórki dzieci mieliśmy (i nadal mamy) okazję do ciągłego testowania przyczepek rowerowych, nosideł turystycznych i fotelików rowerowych. Dlatego też dzielimy się naszym doświadczeniem, by ułatwić wybór właściwego sprzętu dla podróżującej rodziny.

 • fotelik.jpg

  Przyczepka czy fotelik?

  Rodzice, pragnący zarazić swe potomstwo miłością do dwóch kółek, prędzej czy później zadadzą sobie tytułowe pytanie. Celem tego artykułu jest nakreślenie wad i zalet fotelików oraz przyczepek rowerowych, a tym samym ułatwienie rodzinom wyboru właściwego dla nich sprzętu.

 • wybor_przyczepki.jpg

  Wybór przyczepki rowerowej

  Od wielu lat obserwuję zmiany na polskich ścieżkach rowerowych, a od ponad siedmiu skutecznie przyczyniam się do nich na swym lokalnym, warszawskim podwórku. Przed 2011 rokiem (kiedy ten sposób przewozu dzieci stał się legalny) przyczepka rowerowa wzbudzała poruszenie i ciekawość spacerujących z wózkami rodzin, które mijaliśmy podczas swoich wycieczek. Teraz aktywnych rodziców może rozboleć głowa od nadmiaru ofert. Artykuł ten ma stanowić przewodnik, pomagający poruszać się w gąszczu produktów oferowanych przez czołowych producentów, a także ułatwić decyzję przed wypożyczeniem bądź zakupem w naszej firmie.

 • Przegląd przyczepek rowerowych

 • croozer_test_min.jpg

  Croozer Kid (model 2016) - test

  Croozer Kid (w wersji jedno- i dwuosobowej) jeszcze trzy, cztery lata temu był absolutnym monopolistą na polskim rynku przyczepek rowerowych w ekonomicznej cenie. Teraz wyrosła mu poważna konkurencja. Większość przyczepek bez amortyzacji jest w tym momencie od niego tańsza, podobnie jak amortyzowane przyczepki Qeridoo. Zasadne zatem jest pytanie, czy warto za Croozera Kid zapłacić więcej?

 • test_nordic_cab01.jpg

  Nordic Cab 5w1 (model 2014) - test

  Nasi klienci podczas oględzin i testowania przyczepki rowerowej Nordic Cab 5w1 zwracają uwagę zwłaszcza na unikalne cechy tej konstrukcji czyli regulowane i dzielone siedzisko, plastikowe dno, możliwość wymiany wszystkich komponentów, ochronę przeciwsłoneczną z każdej strony, trzy pozycje ustawienia kół i dodatkową amortyzację, ale do zakupu przekonują ich też mniej istotne szczegóły.

 • test_burley_dlite4.jpg

  Burley D'Lite (model 2014) - test

  „Burley” to dla Amerykanów synonim określenia „przyczepka rowerowa”. A model D'Lite to najlepszy przykład na to, jaka powinna być luksusowa i amortyzowana przyczepka rowerowa w przystępnej cenie.

 • IMGP5782[1].jpg

  Qeridoo Sportrex 1 (model 2016) - test

  Bez dłuższego namysłu mógłbym wymienić kilka modeli przyczepek rowerowych, których jedyną wadą jest zbyt wysoka cena. Zupełnie inaczej wypada Qeridoo Sportrex 1. To względnie niska cena jest jej największym atutem, wyróżniającym tę markę spośród innych amortyzowanych przyczepek rowerowych.

 • burley_bee_test03.JPG

  Burley Bee (model 2014) - test

  „Burley” to dla Amerykanów synonim określenia „przyczepka rowerowa”. Nie powinno nas to dziwić, skoro marka jest obecna za oceanem od trzydziestu sześciu lat i to ona ustanowiła standardy, do których musieli się dostosować pozostali producenci. A model Bee jest najlepszym przykładem na to, jaka powinna być tanio wykonana, lecz spełniająca najwyższe normy bezpieczeństwa (np. atest ASTM) przyczepka rowerowa.

 • test_weehoo03.jpg

  Weehoo i-Go (model 2014) - test

  Co mają zrobić rodzice, którzy zasmakowali już w długich rodzinnych wyprawach rowerowych, a ich dziecko po wyrośnięciu z tradycyjnej przyczepki, nie ma jeszcze tyle siły, by na własnym rowerze przejechać kilkadziesiąt kilometrów dziennie? Widzę trzy rozwiązania. Mogą oni oczywiście zachęcać dziecko do wysiłku ponad siły (z potencjalnym skutkiem zniechęcenia go do roweru), zrobić sobie kilkuletnią przerwę lub zakupić jednokołową przyczepkę z pedałami Weehoo i-Go.

 • test_thule_ridealong07.jpg

  Thule RideAlong - test

  Firma Thule stworzyła fotelik, którego jakości jest pewna, bo daje na niego aż 5 lat gwarancji. Rzeczywiście, RideAlong już na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie bardzo solidnego, a przy bliższym poznaniu można się tylko utwierdzić w przekonaniu, że produkt posłuży przez lata.

 

Komentarze

Komentarz
 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Facebook